Jdi na obsah Jdi na menu
 


Milan Šanda
sandamilan@seznam.cz
732 251 721
 
 
 
Jsem výtvarník, písmák, přemýšlivec.
S kladným vztahem k rukodělné práci a pěkným věcem.
Moc se mi líbí dělat nestandardní věci. Tak dělám.
Pro potěšení své a lidí okolo.
Dávám dohromady zdánlivě nesourodé materiály
(sklo, kůži, dřevo, peří, kov) se slovem.
Inspiruji se světem kolem sebe.
Využívám některých starých věcí, které mají duši
(sklíčka, klíče, okna)
a pomáhám jim tím prožít další, krásný život na výsluní...
 
                                                                             Milan
 
 
Klidně napište, co se vám nelíbí, co se k sobě nehodí, a nebo co je trapné.
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Sezkání na Hanáckém náměstí

(Anna Daňková, 12. 11. 2012 16:43)

Pěkné pozdravení , pane Milane.
Prohlédla jsem si celou Vaši nabídku . Velmi příjemné pokoukání a pohlazení po duši z vašich dílek i děl. Moc se mi líbí. netušila jsme , že máte tak velký záběr. Myslela jsem , že vyrábíte hlavně šperky a anděly :-)
Bohužel ty jsem na Vaší stránce nikde nenašla. Nebo jsem se špatně koukala? Prosím, poraďte mi, kde bych se na ně mohla podívat.
Říkal jste, že Vám mám napsat svojí objednávku . Pokud mohu touto cestou - objednávám si tedy toho největšího stojícího Anděla, s křídly dolů a červeným sklíčkem. Cena , myslím 250 Kč.
To je další můj dotaz: Kde najdu ceny Vašich obrazů?
Moc zdravím a děkuji za vaši odpověď.

Anna Daňková

díky

(Simona, 27. 10. 2012 20:21)

Když jste odjížděli, měla jsem dobrý pocit z rodinných vazeb a opravdu jste mi svou návštěvou udělali radost. Když jsem si teď prohlédla Tvoje díla, uvědomila jsem si, jak málo člověk přemýšlí o duši toho druhého. Je to expanze pocitů a prožitků, kterou jsem nečekala. Moc se mi všechno líbí (nejvíc vitráže, obrazům zatím málo rozumím - potřebuji víc času), přeji hodně inspirací a hodně štěstí.

Unesena nádherou, jež tyto díla skrývají

(Houska, 27. 10. 2010 13:58)

Díky stránkám mořský koník, jsem měla možnost nakouknout na vaše stránky a tím, se podívat na všechny vaše dílka, jež jste tady uveřejnil. Jsem naprosto unesena takovým umem. Doufám, že se vám povede stále dobře a inspirace neutichne ;)

Pozdrav od bývalé kolegyně

(Iveta Slámová, 6. 9. 2010 21:13)

Moc zajímavé věcičky a moc hezké. Když bude někdy nějaká výstava, ráda se přijdu podívat.

Jen tak

(boruvka, 22. 2. 2009 22:33)

Díky za odkaz na stránky. Možná je to zvláštní, známe se už spoustu let, ale mám takový pocit, že Tě opravdu znám jen "kousek" a ve všech těch špercích, obrázcích i slovech se prostě skrývá Tvé "druhé já". Ve skutečnosti jsem ale ráda, že ho v sobě máš a držím pěsti, ať se ti daří.


Móóóc pěkné....

(Kateřina Šalerová - Mořský koník, 26. 9. 2008 20:04)

Dobrý den, děkuji Vaší paní za to, že mne oslovila a dala mi na Vás kontakt. Vaše věci se mi moc líbí. Myslím, že co se týče barev, tvarů a mísení materiálů jsme velmi zajedno. Určitě se brzy ozvu a zkusíme se nějak domluvit. Hezký den K.Š.

Klobouk dolů!

(Mirka Purkarová, 24. 8. 2008 21:24)

Takový skvělý cyklista a ještě k tomu úžasný umělec! Smekám - přilbu dolů!!
PS: Milane, mám taky "ateliér". Zatím je tam balakryl a primalex. Po tvém vzoru asi změním značky barev...

Jedním slovem "PARÁDA"

(Zuzana Bartošová, 12. 8. 2008 20:20)

Milo,je to prostě paráda. Všechno je strašně krásné a hlavně originální. Martička to všechno krásně vystihla. Nejen ona. A ten šperk co jsem dnes dostala je prostě nádherný. Ještě jednou moc díky. Zuzana

Připomínka

(nofret, 24. 4. 2008 19:16)

Mám jen jednu připomínku : BOMBA !
Jen tak dál

Krásné, překrásné...

(Eliška Šottová, 24. 4. 2008 9:59)

Milane, vždycky se mi líbilo vše, co jsi vytvořil, a to tak, že bych to chtěla mít doma (což se mi nestává příliš často). A když to vidím takhle pěkně pohromadě, obdivuji Tvůj cit a tvůrčí invenci. Díky za obohacení krásou, kterou jsi ve svém nitru přivedl k životu.

Velmi pěkné

(Dušan Šáro, 16. 4. 2008 21:08)

Milane, děkuji za zaslání webové stránky. Měl bych Ti napsat co se mi nelíbí, co se k sobě nehodí. Ať Tvoje dílka prohlížím jak prohlížím, opravdu nic než hezké věci nevidím. Budeme se muset někdy osobně setkat. S pozdravem Dušan Šáro

včerejší Slávie a galerie

(Jitka Jurnečková, 9. 4. 2008 10:10)

Milý Milane, díky za vizitku, hned jsem se mrkla na vše, co je k vidění v Tvém fotoalbu a v dnešních ".. slunečních paprscích" je to krásné pohlazení a krásně načatý den. Nevím, zda mi víc učaroval šperk pro Zdenu, či včera in natura k vidění souprava pro Jitku J., nebo olej na dřevě Modrá Bílá paní, či vitráž Vzpomínka na dětsvtví v KM - no jo, psát by se dalo, ale musím též pracovat. Nicméně jsi mi opravdu udělal radost nejen těmi díly, ale i tím náhrdelníkem, k němuž jsem alespoň inspirací přispěla - mám z toho vážně radost. Těším se, že se uvidíme na mé skromné výstavičce 22.4. v Artizóně a budeme mít více času na popovídání si. Přeji krásný jarní tvůrčí den. Ahoj Jitka Jurnečková z Brna